• ۰۹۱۲۸۶۰۲۱۷۸
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کارگاههای مهارت های فردی

راحله سادات جدائی هستم و در تاریخ ۵۴/۶/۱۹در شهر قم به دنیا آمدم.

دختر شیطون و پرتحرکی بودم. خیلی بازی کردن رو دوست داشتم .همیشه معلم میشدم و شاید از کودکی آموزش دادن در من قرار داده شده بود تا در بزرگسالی هم به سمت آموزش بروم.
ابتدا در رشته ی کارشناسی مدیریت بازرگانی تحصیل کردم، چند سالی در خدمت فرزندان این مرز و بوم ایفای وظیفه ی معلمی را داشتم. تجربه ی خوبی بود با کودکان و در حال و هوای آنان بودن.
سپس دوباره رشته ی روانشناسی را انتخاب کرده و خواندن را به یاری حق آغاز کردم

کارهای خانه ، پسر کوچکم که تازه 3 سال داشت و حالا با توجه به درس خواندن دوباره ی من باید به مهد می رفت و باید جدایی از من را تحمل و من هم مشکلات اول راه برای رفتن به مهد برای یک بچه یکوچک را می پذیرفتم و با آن کنار میآمدم.

رسیدگی به درس پسر بزرگم، مهمان هاو.... که از من انرژی زیادی رو می گرفت و نیاز به برنامه ریزی و کمی تلاش بیشتر داشت. شبها تا دیر وقت به پخت غذا و شستن ظروف و لباس و.. می گذشت و تازه بعد از آن اول درس خواندن بود .ولی چون انگیزه قوی بود و راه انتخابی را دوست داشتم عاشقانه از پس همه ی آنها برآمده و تازه با معدل بسیار عالی کارشناسی را تمام کردم.

سپس در مقطع ارشد امتحان داده و در همان دانشگاه خودمان پذیرفته شدم.البته من غیر از دانشگاه آزاد کرج هیچ جای دیگری را نه در کارشناسی و نه در ارشد انتخاب نکردم چون بایدیادم می بود که قبل از دانشجو بودن ، مادر دو فرزند و همسر ی هستم که باید در تمام لحظات در کنار خانواده باشد. در آن زمان دوران سخت و پردغدغه  ای بود ولی حالا با مرور حتی مشکلات آن زمان لذت برده و ب ه خود می بالم که توانستم با اراده دوباره شروع و این بار با انتخاب صحیح و دلخواه مسیر لذت بخشی را تجربه کنم.
در کنار درس دانشگاه از حضور اساتید برجسته ای چون دکتر ثنایی، طیبی، زرندی، کاکاوند، سوداگر و... بهره برده و کسب علم نمودم.
همچنین در دوره های کارورزی شرکت و به صورت عملی وارد حیطه ی روانشناسی شدم.

در یک دوره ی یک ساله در مدرسه استادی شرکت کردم و از محضر استاد بهرام پور خیلی از فنون در حیطه های مختلف را فرا گرفتم و کسب تجربه نمودم .بعد از آن به یاری خداوند توانستم کتاب خود در زمینه ی شناخت خود واقعی را با نام (خودی که نمی شناختمت) را به چاپ برسانم.
دوره هایی در شهر قدس ،ملارد ،کرج به صورت کارگاه جمعی  و مشاوره ی فردی داشته و در خدمت عزیزان بوده ام.
هدف از ایجاد این سایت، ارائه ی آموزشهای کاربردی و مهارتهای لازم برای یک زندگی آرام همراه با هوشمندی می باشد.
آموزشهای که طبق فرهنگ ایرانی بومی شده و آموزشهای که باید در مدرسه یاد داده می شد تا در زندگی با مشکلات درست برخورد و آنها راحل کرد را به ما یادآور می شود.

کارگاههای مشاورهای و روانشناسی


 

مطالب اخیر

عضویت در خبرنامه