• ۰۹۱۲۸۶۰۲۱۷۸
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کتاب

کتاب اضطراب همه جا هست

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دانلود کتاب رایگان اضطراب همه جا هست

تا به حال شده برای مسئله ای به هم بریزی؟ ندانی باید چه کاری انجام بدهی؟ کلافه باشی و دلشوره داشته باشی؟
من این حالتها را زیاد تجربه کرده ام که نمی دانستم در آن موقعیت چه کار باید انجام بدهم ؟
اذیت می شدم. مثلاً انگار دلم و قلبم فشرده می شد، احساس گرفتگی و تنگی نفس می کردم و در این شرایط نمی دانستم چه کار باید انجام دهم. تا اینکه با دنیای روانشناسی آشنا شدم. این دنیا به من ابزارهایی نشان داد که با احساسات و هیجاناتم چگونه باید برخورد کنم.
برای رویارویی با این حالتها، هیجانها و احساسات مختلف به ابزار و تکنیک هایی نیاز است.
من با آمهای زیادی ارتباط داشتم و با خیلی از آنها در اتاق مشاوره صحبت کردم و بیشترین چیزی که همه مراجعین از آن رنج می بردند بحث اضطراب بود. همان گم گشتگی، نگرانی، اینکه نمی دانستند باید چه کاری انجام دهند و حتی نمی دانستند چه حالتی هست. همه ی این ها به خاطر نداشتن شناخت پیرامون آن موضوع یعنی اضطراب و نوع کنار آمدن با آن می باشد.
چون همه در زندگی به دنبال آرامش در کنار حل مسائل با دیدن تمام حس ها چه خوب چه بد، بعد از آن پذیرش و پیدا کردن بهترین راه حل برای مشکل ، ارتباط درست گرفتن با انسانها و... هستند.
برای اینکه به آرامش برسید و حال دلتان خوب شود باید ببینید چه چیزهایی شما را آزار داده و ناراحت می کند و باعث می شود از اطرافیانتان دور باشید؟
من این را شناخته و درک کردم و هنوز دنبال این هستم که بهتر یاد بگیرم. برای همین می خواهم تجربیات چند ساله ی خود را در اختیار شما دوستان عزیزم قرار دهم و هر روز و هر روز سعی می کنم بهتر از روزهای قبل باشم و یک قدم رشد کنم .
بیائید شما هم به سمت رشد و شناخت خود قدم بردارید و درونتان را بهتر بشناسید و ببینید چه چیزهایی باعث رنجش، آسیب به خود و اطرافیان و بیماریهای متعدد در شما یا اطرافیانتان شده است؟
امیدوارم در این مسیر همسفر من باشید و از هضم تجربه ی آن لذت ببرید.

بخشی از مقدمه کتاب اضطراب همه جا هست نوشته راحله سادات جدائی(دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی)

برای دریافت رایگان این کتاب الکترونیک بروی لینک "افزودن به سبد" در پایین این مقاله کلیک کنید و مراحل خرید رایگان را  طی کنید و کتاب را دریافت کنید.

0ریال

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید

مطالب اخیر

عضویت در خبرنامه